Facebook

O nás...
PDF Tisk Email

NAŠE FILOSOFIE :

Vzhled interiéru, ve kterém člověk žije či pracuje, dokáže o dotyčné osobě hodně napovědět. Proto dáváme do svých návrhů kromě praktického řešení i notnou dávku empatie, aby konečná podoba zhmotnila Váš vkus a osobnost. Nechceme Vás přesvědčovat o tom, co je a není ,,IN". Chceme se stát Vaší pomocnou rukou a převést Vaše sny do reality, ve které budete maximálně spokojeni.

JAK PRACUJEME :

Plánování a zařizování interiéru patří bezesporu k nejdůležitějším činnostem v průběhu celé stavby. Jelikož se náš tým neskládá jen z ,, písálků na papír", ale máme i zkušené stavební techniky, stáváme se stále častěji součástí stavby již od návrhu projektu. Čím dříve se do díla zapojíme a společně mu dáme konečnou podobu, tím více zákazník ušetří jak financí, tak svého drahoceného času. Zakládáme si na maximálním servisu, individuálním přístupu a komunikaci.
Na první schůzce po zaměření konzultujeme se zákazníkem jeho představy a požadavky na vznikající interiér. Pečlivě nasloucháme a snažíme se vcítit do jeho životního stylu. Respektujeme vždy jak zákazníkův vkus, tak charakter celé stavby.
Na další schůzku připravíme prvotní návrhy řešení daného prostoru a pečlivě je zákazníkovi ukážeme, vysvětlíme a prodiskutujeme případné změny. Když je dosažena spokojenost s prvotním návrhem, rozpracujeme řešení do podrobného výkresu za pomocí 3D grafického návrhu.
Jsme schopni zajistit dílčí interiérovou zakázku i realizovat kompletní interiér na klíč. Vše, co Vám navrhneme a nakreslíme, Vám můžeme i dodat. Navržený nábytek vyrobíme na míru. Vaši koupelnu zařídíme od obložení a sanity až po pěnu do koupele. Zajistíme rozvody instalací, zednické i obkladačské práce, malíře i tapetáře, položení jakékoli podlahové krytiny a osazení interiérových dveří. To vše doladíme bytovými doplňky, nabídneme Vám z široké škály elektrospotřebičů, osvětlení, matrací i polštářů. Díky vlastnímu malo a velkoobchodu Vám dokážeme poskytnout na veškerý sortiment nejen skvělé ceny, ale hlavně záruku kvality.
Od počátku stavby budete zkrátka mít svého patrona, který bude řešit Vaše přání, potřeby i problémy. Nebudete muset obcházet různé obchody a sáhodlouze, únavně a hlavně mnohokrát vysvětlovat svoje představy. V této oblasti se můžete na nás spolehnout a užívat si života. Pro nás je práce velkým koníčkem a vyjdeme Vám maximálně vstříc.

KDO JSOU NAŠI ZÁKAZNÍCI :

Našimi zákazníky mohou být prakticky všichni.
Lidé, kteří si zařizují byt či dům a záleží jim na konečném výsledku. Lidé, kteří chtějí mít interiér příjemně a účelně vyřešený a zároveň plný své vlastní individuality.
Majitelé restaurací, klubů či obchodů, kteří chtějí kromě výborného jídla a kvalitního zboží svým zákazníkům poskytnout i nezapomenutelný zážitek z prostředí a tím si zajistit svoji jedinečnost a opětovný návrat spokojeného zákazníka.
Firmy, které potřebují mít především prakticky řešené kanceláře, přičemž však nechtějí slevit z reprezentativnosti. Perfektně vyřešený interiér totiž dodá na síle jejich profesionality.
Developerské projekty s bytovou a sociální výstavbou. Dokážeme je kompletně zaštítit. Připravíme podklady pro standardní vybavení bytů včetně 3D návrhů. Pro realizující firmu připravíme konečné podklady. S koncovými zákazníky dáme jejich bytům nádech domova a vše u jejich developerů obstaráme.

SLOVO ZÁVĚREM :

Vždy prožívám úžasný pocit, když po čase navštívím našeho klienta v jeho novém domově a cítím, že je spokojený. Také zastavit se v restauraci či klubu, který je plný spokojených návštěvníků užívajících si příjemnou atmosféru prostoru je ohromné. Zvláště pokud z dětského koutku slyším smích a ukřičeného chlapečka, který se na mě podívá a s jiskřičkami v očích řekne „Teto! Ta klouzačka je super! Pojď se taky sklouznout!“ Opět a znovu jsem přesvědčena. Dělám tu nejlepší práci na světě...

Monika Eretová
jednatelka společnosti